Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Nakts peldējums 2019

28.09.2019. 19.00–23.59
LOC Baseins&SPA (Brīvības iela 39, Liepāja)

“Nakts peldējums” telpās Liepājā būs jautra un izglītojoša ballīte peldbaseinā, kurā bez maksas aicināti piedalīties visa vecuma aktīva dzīvesveida piekritēji, lai vienotā peldējumā apliecinātu to, cik interesanta un patīkama ir peldēšana – gan kā veselīga dzīvesveida aktivitāte, gan kā izklaide bērniem un pieaugušajiem.

“Nakts peldējuma” uzdevums – piesaistīt maksimāli daudz dalībnieku, kas, startējot vairākās pilsētu komandās, vakara garumā vienotos kolektīvā stafetes peldējumā, tādējādi sasniedzot savdabīgu rekordu – visgarāk veikto stafetes peldējumu.

Sestdienas, 28. septembra, vakarpusē pie LOC baseins&SPA Eiropas Sporta nedēļas ietvaros tiks dots starts vienlaicīgi diviem pasākumiem – Nakts peldējumam un nebijušām velorogaininga sacensībām Liepājā – “Nakts Velobums” pilsētvidē, kurās dalībnieki ar mobilo aplikāciju varēs vākt punktus un atzīmēties kontrolpunktos.

Pasākuma atklāšanā klātesošos priecēs īpaši šim notikumam sagatavoti urbānā sporta paraugdemonstrējumi no "RAVE team", kā arī turpinājumā dalībniekiem būs iespēja apmeklēt Veselības izziņas telti, kurā ikvienam būs iespēja bez maksas veikt sirds veselības riska faktoru mērījumus.