Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Elektroniskās mūzikas nometnes BALTIC TRAIL noslēguma nakts

28.09.2019. 22.00–03.00
Kultūras nams "Wiktorija" (Graudu iela 36/38, Liepāja)

28. septembra nakts Liepājas Mākslas foruma ietvaros būs Baltijas nepieradinātās mūzikas koncertperformanču plejāde sadarbībā ar eksperimentālās elektroniskās mūzikas nometnes “Baltic Trail” rīkotājiem “Dirty Deal Audio”. Nakts gaitā akcents tiks likts uz pēdējo gadu aktuālākajiem Baltijas eksperimentālās elektroniskās mūzikas skatuves projektiem, no kuriem dzīvajā izpildījumā būs klausāmas gan dažādas deju mūzikas formu mutācijas un eksperimenti ar skaņu, gan klasiskākas elektroniskās mūzikas formas.

Koncertā uzstāsies Evija Vēbere, ELVI, SKD un Multilux no Latvijas, Karkasas, Distorted Noise Architect, Pijus Džiugas Meižis no Lietuvas un igauņu eksperimentalās elektroniskās mūzikas autsaiders Ratkiller.

Septembra pēdējā nedēļā līdzās Liepājas Mākslas forumam norisināsies "Dirty Deal Audio" rīkotā Baltijas valstu elektroniskās mūzikas producentu, instrumentālistu, vokālistu un vizuālo mediju mākslinieku nometne "Baltic Trail”. Nometne būs jau ceturtais šāds pulcēšanās notikums, kas pēc trīs gadu pārtraukuma atgriežas Latvijā un notiks Liepājā.

Vairāk par “Baltic Trail” aktivitātēm: www.baltictrail.eu un www.facebook.com/baltictrail

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi