Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Vestards Šimkus. Koncertizrāde Novecento

22.09.2019. 15.00–16.00
Koncertzāle "Lielais dzintars", Kamerzāle (Radio iela 8, Liepāja)

Koncertizrāde "Novecento" vēsta par neparasta mūziķa likteni, kurš izaudzis uz kuģa, nekad no tā nenokāpjot uz sauszemes. Viņš spēlē klavieres tā, kā neviens pirms viņa to nav darījis. Cilvēki no visas pasaules meklē iespēju dzirdēt šo klavierspēles ģēniju, bet, lai klausītos viņa spēlē, ir jādodas ceļojumā pāri okeānam. Mūziķa – pianista lomā iejutīsies mūsu izcilais pianists Vestards Šimkus, kurš ir arī izrādes mūzikas autors. Stāstītājs būs Latvijas Nacionālā teātra aktieris Kristaps Ķeselis.

Koncertizrādes režisors Dmitrijs Petrenko izrādi veidojis pēc pasaulslavenā itāļu rakstnieka un filozofa Alesandro Bariko (Alessandro Baricco, dz. 1958) darba ar tādu pašu nosaukumu motīviem. Bariko pēta stikla pilis, zīdu un Homēru, bet jaunībā daudz domājis par mūziku un pat rakstījis grāmatas par to. 

Raksturīgi kamerzāles koncertsērijai “Personīgi” – pēc koncerta būs iespēja tikties ar mūziķiem, lai pie koncertsērijas atbalstītāja „Andrito Kafijas Grauzdētava” sarūpētās kafijas tases baudītu sarunas neformālā gaisotnē.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi