Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Izstāde "Piejūras klimats"

25.06.2019. 11.00–18.00
Galerija "Romas dārzs" (Zivju iela 3, Liepāja)

No 7. jūnija galerijā Romas dārzs skatāma gleznotājas Ingemāras Treijas un keramiķes Kristīnes Lazdānes kopizstāde „Piejūras klimats”. Šī ir mākslinieču pirmā kopizstāde Liepājā, kurā Ingemāra Treija eksponē gleznas, savukārt Kristīne Lazdāne izstādē piedalās ar keramikas objektiem.

Mākslinieces veidojot kopizstādi skatītājus aicina uz sarunu par glezniecības un keramikas savstarpējo ietekmi un attiecībām. Vienlaikus ekspozīcijā ietverot kā vienu, tā otru, mākslinieces spēlējas ar savstarpējo mākslas darbu formu, izteiksmi un telpiskā izvietojuma attiecībām.

Gleznotāja Ingemāra Treija savā daiļradē drosmīgi rīkojas ar krāsu, kontrastainiem toņiem un faktūrām. Viņa ir vienlīdz spēcīga gan zīmējumā, gan glezniecībā. Pilsētas skati, klusās dabas, ainavas, ūdeņi, pļavas un meži – tas viss ir fons, lai uz tā izceltos patiesais mākslinieces gleznu varonis – cilvēks.

Ekspozīcijas otro sadaļu veido keramiķes Kristīnes Lazdānes darbi. Māksliniece izstādē rāda gan liela formāta tēlniecības objektus, kas veidoti izmantojot akmens masu, gan līdzās tiem smalkus un filigrānas izteiksmes porcelāna darbus.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi