Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Īrisu ziedu izstāde

14.06.2019. 10.00–22.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, izstāžu galerija (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

No 13. - 15 jūnijam Liepājas latviešu biedrības nama Foajē būs skatāma īrisu ziedu izstāde, kas priecēs krāšņo īrisu ziedu mīļotājus, jo tajā vienkopus būs aplūkojamas aptuveni 150 dažādas šķirnes. Arī šogad īrisu ziedu izstāde tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Gladiolu un īrisu biedrību.

Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, šajā sezonā cilvēkus izklaidēs pāris jauninājumi. 13. jūnijā plkst. 12:30 notiks izglītojoši informējoša lekcija Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centra vecākā speciālista dārzkopībā Māra Narvila vadībā par augsnes auglības nodrošināšanu dārzā un daudzveidīgajām iespējām augsnes uzlabošanā pašmāju dārzos. Pēc lekcijas ikviens interesents būs laipni aicināts piedalīties radošā meistarklasē, kurā floriste Inita Beihmane mācīs kā mājas apstākļos izveidot dažādus ziedu dekorus, kompozīcijas un ne tikai.

Izstādes atklāšana 13. jūnijā plkst. 12:00. Izstāde apskatāma no 13. - 15. jūnijam no plkst. 10:00 - 22:00. Ieeja izstādē, radošajā darbnīcā un izglītojošajā lekcijā bez maksas.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi