Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Jūrmalas mākslinieku biedrības izstāde "Kaleidoskops"

05.04.2019. 10.00–19.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, izstāžu galerija (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

Pirmdien, 1. aprīlī, plkst 17:00 Liepājas latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā tiks atklāta Jūrmalas mākslinieku biedrības gada izstāde “Kaleidoskops”, kas tiek rīkota ik gadu, lai sniegtu interesentiem iespēju novērtēt mākslinieku veikumu.

Jūrmalas mākslinieku biedrības biedri ne tikai aktīvi iesaistās pilsētas profesionālās jaunrades attīstības veicināšanā un līdzdarbojas pilsētas rīkotajos kultūras pasākumos, bet arī regulāri rīko gan personālizstādes, gan grupu izstādes dažādās Latvijas pilsētās, kā arī piedalās starptautiskajās izstādēs un plenēros.Lai novērtētu savu veikumu un saņemtu skatītāju vērtējumu, reizi gadā tiek rīkota kopīga biedru jaunāko darbu izstāde. Stilistiski daudzveidīgo darbu kaleidoskops skatītājiem stāsta par Jūrmalas mākslinieku piedzīvoto un pieredzēto iepriekšējā gadā. Šogad izstādē savu vietu raduši 30 autoru 30 darbi – gleznas, grafikas, zīmējumi un fotogrāfijas.

Izstāde Liepājas latviešu biedrības nama Izstāžu galerijā būs skatāma no 1. aprīļa - 28. aprīlim. Ieeja izstādē bez maksas.