Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Ainaram Virgam veltīta fotoizstāde

05.04.2019. 10.00–19.00
Liepājas Latviešu biedrības nams, izstāžu galerija (Rožu laukums 5/6, Liepāja)

4. aprīlī plkst. 18:00 Liepājas latviešu biedrības nama foajē tiks atklāta Ainara Virgas 55 gadu jubilejas izstāde “Virga in action”, kurā fotogrāfa Aigara Hibnera spilgtākajos, notvertajos mirkļos atainots mūziķa skatuves dzīves laika posms gan no festivāla “Liepājas Dzintars” laikiem, gan šogad.

Senākās no fotogrāfijām uzņemtas laikā, kad Liepājā notika viens no kādreiz lielākajiem Latvijas rokmūzikas festivāliem “Liepājas Dzintars”, kurš savā pastāvēšanas laikā uz savas skatuves pulcēja vairākus Latvijā atpazīstamus mūziķus. Izstādē būs vērojams plašs laika posms no festivāla laikiem līdz pat šim brīdim. Papildu fotogrāfa gadu gaitā notvertajiem mirkļiem izstādes atklāšanas pasākumā interesentiem būs iespēja aplūkot fotogrāfijas no mūziķa personīgā arhīva, kā arī vērot dažādu koncertu videomateriālus, kas piešķirs izstādei neierastu noskaņu.

Par izstādē aplūkojamo A. Virga atklāj: “Esmu cilvēks, kuram nepatīk lieki runāt. Man patīk ar pēc iespējas mazāk pateiktiem vārdiem izteikt pēc iespējas vairāk, to dara arī fotogrāfijas, jo tās nepasakot neko atklāj to, kas tajā brīdī valdījis uz skatuves. Šī fotoizstāde ir piemērs tam, ka rokenrols nav miris.”

A.Virga lielu sava mūža daļu veltījis mūzikai un šobrīd mūziķis atpazīstams kā vairāku populāru dziesmu autors un solists, kurš muzicējis dažādās grupās, to skaitā grupā “Līvi”. Savas profesionālās karjeras kontā mūziķim ir tādas atpazīstamas un rokmūzikas piekritējiem iemīļotas dziesmas kā “Dzimtā valoda”, “Dzelzsgriezējs”, “Es karājos tavā bizē”, “Nezāles neiznīkst”, kā arī citas. Šobrīd A. Virga turpina savu profesionālo karjeru uzstājoties dažādos pasākumos un 2014. gadā izdeva savu pirmo solo albumu ar nosaukumu “Dziesmas par dzīvi un mīlestību”.