Izmantojot šo lapu, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sīkdatnes palīdz uzlabot pakalpojumu kvalitāti. Uzzināt vairāk
Piekrītu Nepiekrītu

Simfoniskās mūzikas koncerts ar vijolnieci Jevgeniju Epšteini

13.02.2019. 18.00–19.30
Emiļa Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskola, koncertzāle (Ausekļa iela 11/15, Liepāja)

SImfoniskās mūzikas koncerts, kurā piedalīsies vijolniece Jevgenija Epšteina no Horvātijas, skolas absolventes vijolniece Annija Endija Kolerta un obojiste Elīza Vīksne, kā arī šī brīža skolas 4. kursa bastrombonists Mārtiņš Knets. Solisti koncertā uzstāsies kopā ar  LMMDV simfonisko orķestri diriģenta Reiņa Lapas vadībā.

Simfoniskās mūzikas koncerta programmā iekļauti tādi skaņdarbi kā:
V. A. Mocarts Koncertone 2 vijolēm ar orķestri
J. S. Bahs Koncerts 2 vijolēm ar orķestri 1.daļa
L. Gustovska Noktirne obojai ar orķestri
A. Ļebedevs Koncerts bastrombonam ar orķestri
R. Rodžers ievads mūzikla Mūzikas skaņas 2.cēlienam

Projektu atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un VKKF.


Jevgēnija Epšteina - izraēļu vijolniece, šobrīd dzīvo Horvātijā un strādā Splitas Mākslu akadēmijā un ir Trogiras vasaras skolas “Summer Con Spirito” mākslinieciskā vadītāja. Mācījusies pie Arthur Zisserman, Yair Kless un Irena Svetlova Telavivas Mūzikas akadēmijā, maģistra grādu ieguvusi Rotterdamas Karaliskajā Mūzikas akadēmijā, pilnveidojusies meistarklasēs pie Isaak Stern, Henry Mayer un Zakhar Bron. Ar AVIV stīgu kvartetu uzvarējusi 3. Starptautiskajā kamermūzikas konkursā Melburnā, Bordo stīgu kvartetu konkursā un Charles Hennen konkursā. Vācijas un Izraēlas Kultūras ministrijas šo kvartetu nominējušas kā “Labākais jaunais ansamblis” 1999., 2000., 2003., 2008. gados. Kā soliste uzstājusies ar Bukarestes filharmonijas simfonisko orķestri, Zadaras kamerorķestri, Splitas simfonisko orķestri, Ashdod and Ramat Gan simfonisko orķestri un orķestri Reconsil Sinfoniega Vienna. Uzstājusies Igaunijas Baltijas festivālā, Gotlandes un Ursus kamermūzikas festivālā. Vadījusi meistarklases kameransambļu un vijoļspēlē Prāgas Mūzikas akadēmijā, Starptautiskajā vasaras mūzikas akadēmijā Trogirā Horvātijā, Ķīnas – Šanhajas, Rīgas, Bulgārijas - Sofijas Mūzikas akadēmijās.

Vijolniece Annija Endija Kolerta ir Jevgēnijas Epšteinas bakalaura studiju vijolspēlē un Melngaiļskolas absolvente. Šobrīd strādā Ļubļanas Filharmonijas simfoniskajā orķestrī.

Obojiste Elīza Vīksne pagājušajā gadā absolvēja Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolu. Šobrīd mācās Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Bastrombonists Mārtiņš Knets mācās Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskolas 4. kursā.

Jums varētu interesēt arī šie pasākumi